pátek 1. února 2013

4 MĚSÍCE

Z Bělinky je holčička na první pohled - dostala naušničky. Zatím má nastřelené kamínky, které ale pak vyměníme za pomněnky po babičce. Celý proces proběhl poměrně v klidu, nejdramatičtější bylo rozhodnutí, jestli do toho opravdu jít:)

Na čtyřměsíční prohlídce na doktora a sestřičku moc nebrečela, měřila 61cm a vážila 5,67kg. Měla jít na sono břicha kvůli podezření na reflux, neb pořád blije jako šakal, ale na to by musela umět pít z lahvičky, což neumí.

Naučila se přetáčet na bříško, já ji u toho viděla ale až napotřetí, nejdřív to ukázala M. a prarodičům.

Přes den skoro vůbec nebrečí. Vydrží vzhůru 2-2,5h a tak třikrát denně to prokládá spánkem trvajícím půl hodiny až 2,5h v závislosti na místě, kde spí. Když ji dám do kočárku nebo do hamaky správně unavenou, usíná během chvilky, takže odpadá pláč a uspávání.

Chce se hodně nosit, natahuje po nás ruce a spokojeně brebentí, kdykoliv vidí šátek. Ale na druhou stranu si vyhraje i sama, můžu ji nechat pod hrazdičkou a na 5 min. zmizet úplně, jinak jí stačí se na mě občas podívat a já u toho dělám, co potřebuju. A když má co ožužlávat a do toho jí někdo zpívá, vydrží být v klidu i hodinu.

Jo a taky už docela zvládá luštěniny, když si jich teda nedám nějak moc:)


Žádné komentáře:

Okomentovat